17° Parçalı az bulutlu

BelediyeSpor Şimdi Daha Güçlü

Karaman Belediyesi - 25 Mayıs 2019 19:18 A A
Karaman Belediyespor Kulübü 24 Mayıs Cuma günü kongresini yaparak yeni başkan ve yönetimini belirledi. İlimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil eden Karaman Belediyespor, yeni sezon öncesinde yeni bir yapılanmaya giderek, çok daha geniş katılımlı ve daha kucaklayıcı bir yönetim oluşturdu. 

Lütfi Elvan, Halil İbrahim Gülcan ve Yaşar Evcen‘in onursal üye olarak kabul edildiği kongrede kulüp yönetim kurulu başkanlığına Mustafa Karakaş seçildi. Ongun A.Ş Genel Müdürü Turan Uysal‘ın ve Karaman Esnaf Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal‘ın başkan yardımcısı olarak belirlendiği kongrede 23 kişilik bir yönetim oluşturuldu. 

Amatör bir ruhla fakat profesyonel bir yönetimle, şehrin Belediyespor etrafında kenetlenmesini sağlayarak başarıya ulaşmak istediklerini belirten Başkan Mustafa Karakaş, kongrenin ve yeni yönetimin Karaman, Karaman Belediyespor ve Türk sporu adına hayırlı olmasını temenni etti.
İşte Belediyespor’un yeni yönetimi:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ
Mustafa Karakaş Turan Uysal Bayram Uysal Mesut Tura Mehmet Bayrakçı Gökhan Şancı Yusuf Başkocagil Umut Aydın M.Gökhan Alkan Ali Kamer Ali Konukseven Fatih Gülcan Hasan Tahsin Selvi Kazım Gücüyener Onur Irgat Muzaffer UysalAhmet Ümit Tuna Fatih Evcen Kemal Kabasakal Serdar Uyumaz Süleyman Şentürkoglu İbrahim Acar Gökhan Tuğlu

DENETİM KURULU 

Mustafa Aşkan Hasan Âli Uçar Bilal Öztürk Ercan Çalışkan Mehmet Kara DİSİPLİN KURULU Mehmet Ali Demir Selçuk Acar Özmen Mahmut Güventürk Ercan Uzel Kemal Karabüber

Karaman Belediyesi - 19:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.