17° Parçalı az bulutlu

AK Partili Kadınların Kapı Kapı Seçim Mesaisi

AK Parti Karaman - 19 Haziran 2018 14:33 A A

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları üyeleri, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesi tempoyu giderek arttırdı. 24 Haziran 2018 seçimleri öncesi gece gündüz demeden harıl harıl çalışıyorlar.

Mahallelerde girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayan AK Kadınlar, ziyaretleri ile mahalleleri karış karış gezmeye ve vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında gruplar halinde vatandaşlara ulaşan AK Kadınlar, her kapıyı çalıyor,  esnafı ziyaret ediyor ve 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyor.

Gündüzleri çat kapılar, Hasta ve Yaşlı ziyaretleri gerçekleştirmenin yanında, akşamları da Ramazan ayı farklı mahallelerinde fakir ve yardıma muhtaç aileleri ziyaret edip iftar sofrasında bir araya geliyor.

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı İmiş GÜNENÇ;

24 Haziran seçimlerine var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız seçime kadar sahada olacağız. AK Parti bayrağımızı Karaman’da dalgalandırmaya devam edeceğiz. 24 Haziran akşamı tek bayrak, tek millet ve tek devlet olarak yolumuza devam edeceğiz. Vakit artık Karaman vaktidir. Vakit artık Türkiye vaktidir. Hedef 24 Haziran’da Karaman’da en yüksek oyu almaktır.

Yatırımların devam etmesi, Türkiye’nin dünya devleti olması, mazlumların yüzünün gülmesi, mağdurların huzura ermesi için ‘Devam’ diyoruz. Biz, AK kadınlar olarak üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam.” dedi.

AK Parti Karaman - 14:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.