17° Parçalı az bulutlu

AK Parti Karaman İl Genel Meclis Üyesi Adayları Akçaşehir Kasabasını Ziyaret Etti

AK Parti Karaman - 14 Mart 2019 18:58 A A
AK Parti Karaman İL Başkanı Mehmet ER, Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Merkez İlçe Başkanı Ali Bozkurt, İl Genel Meclis Üyesi Adayları: Mustafa ATABAY, Adem Kapar, Mustafa Yangöz, Hakkı Karaduman, Ahmet Taşbaşı ve Ahmet İşcan 31 Mart yerel seçimleri öncesi Akçaşehir Kasabasını ziyaret ettiler.

HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Ziyaretler hakkında açıklama yapan AK Parti Karaman il başkanı Mehmet Er; ”Memleket işi, gönül işi diyerek köylerimizi, kasaba ve beldelerimizi ziyaret etmeye başladık. Bizler AK Parti olarak sadece seçim zamanları değil, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Bugün onların gönüllerini, dualarını alabilmek için geldik. Hedefimiz güçlü bir Meclis oluşturup, 17 yıldır devam eden hizmetleri daha da artırıp, kasabamızın tüm eksiklerini tamamlamaktır” ifadelerine yer verdi.

VATANDAŞIMIZ HERŞEYİN FARKINDA VE VEFA BİLİYOR

Gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getiren AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser; “Bizim insanımız çok vefalıdır. Yapılan iyilikleri unutmuyor. Ak Parti iktidarın 17 yıldır köylümüze verdiği destek ve teşviklerin farkındalar. Vatandaşlarımız, yaparsa yine Ak Partinin yapacağını çok iyi biliyor. Bunun içinde İl Genel Meclisinde Ak Partinin daha güçlü olması gerektiğinin farkındalar. Köyün ve köylünün halinden, derdinden anlayan bir kadroyla daha iyi nasıl oluruz, onun çabası içerisindeyiz” dedi.

Toplantıda söz alan AK Parti Karaman 1. Sıra İl Genel Meclis Adayı Mustafa Atabay; Köylere, Beldelere biri hizmet edecekse AK Parti Hükümeti edecektir. Adaylarımızın tamamını göreve göndermeniz ile Karaman’ımıza gelecek hizmetlerin daha güçlü olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu güne kadar bizlere verdiğiniz büyük destek için çok teşekkür ediyoruz. Bizlerde sizlere hizmet için gayret ediyoruz. Adaylarımızın tamamının görevlendirilmesi hususunda her zamankinden daha çok destek bekliyoruz inşallah dedi.

Adayların gerçekleştirdiği kasaba ziyaretlerinde partililer de eşlik etti.

AK Parti Karaman - 18:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.