17° Parçalı az bulutlu

Yeniden Refah Partisi’nden Taşeli Çıkarması

Karaman - 20 Haziran 2019 10:52 A A
Yeniden Refah Partisi il yönetimi, merkez ilçe yönetimi ve gençlik kolları yönetiminden görevlendirilmiş üyeler ile, 3 grup halinde Taşeli bölgesine ziyaretlerde bulundu.

Parti yönetimi, Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerine bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere, Karaman Merkez İlçe Başkanı Ahmet TAŞKIRAN başkanlığında 3 grup olarak bölgeye gitti.

İlçelerde kurulmuş olan teşkilatları ziyaretlerden sonra, ilçe başkanları ile birlikte ilçe halkını, işyerlerini ziyaretlerde bulundular. Ziyaretlerin son derece olumlu geçtiğini bildiren Merkez İlçe Başkanı TAŞKIRAN, “İlçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızı ziyaret ettik, dertlerini sıkıntılarını dinledik, genel olarak ekonomik olarak vatandaşımızın sıkıntılarını gördük. Partimizin başta ekonomide olmak üzere birçok alanda ürettiği çözüm yollarını paylaştık. Sorun değil çözüm konuşan bir parti olduğumuzu anlatmış olduk. Vatandaşlarımızın partimize karşı son derece sıcak ve olumlu tepkilerine şahit olduk” dedi.

Aylık düzenli gerçekleştirdikleri ziyaretlerin önümüzdeki günlerde Ayrancı ve Kazımkarabekir İlçe Teşkilatları ile devam edeceği konusu da dile getirildi.

Karaman - 10:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.