17° Parçalı az bulutlu

Vali Fahri Meral, Halk Gününde Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

Karaman - 25 Ocak 2019 16:23 A A

Halk toplantılarının Ocak Ayı buluşması, Vali Fahri Meral’ın başkanlığında, vatandaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmek amacıyla, düzenli olarak yapılan halk günü toplantısı 25 Ocak 2019 Cuma günü vatandaşlarımız ve ilgili kurum müdürlerinin katılımlarıyla Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı. Vatandaşlarımızla bir araya gelinen toplantıda Vali Meral, halk günü toplantısına gelen vatandaşların aktarılan sorun ve taleplerini bire bir dinledi. Dile getirilen sorun ve taleplerin çözümü konusunda gereğinin yapılacağını ifade etti. 

Toplantıda, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Selçuk, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün, İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Musa Şahin, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Ali Koca ve Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan hazır bulundu.

Karaman - 16:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.