17° Parçalı az bulutlu

Şifalı Doğal Taşların Sağlığa Etkisi: Bioenerji Uzmanı Nuran Işık

Kadın - 15 Haziran 2020 18:52 A A
Karamanlı Nuran Işık; Türkiye ve Avrupa’da sayılı kişiler arasında yer alan şifalı taş ve bioenerji uzmanı..

Doğal Taşların günümüzdeki kullanımı çoğunlukla aksesuar dünyasında olsa da pek çok ruhsal ve fiziksel soruna iyi geldiğine inanılması nedeniyle hayatın her alanında çok sayıda kişi tarafından kullanılmakta ve taşınmaktadır. Doğal taşların yeryüzünde uzun zaman dilminde oluştukları ve bilimsel olarak kişiye pozitif enerji vibrasyonu sağlayarak üzerine çektiği kanıtlanmıştır.

Şifalı Dogaltaşlar Nedir?

Doğal taşlar insanlık tarihi kadar eskiye giden HZ. Adem’e öğretilen kadim bir gerçekliktir. Kur’an Kerim’de ve diğer kutsal kitaplarda tarih boyunca bir çok kaynakta doğaltaşlara yer verilmiş ve tedavi yöntemleri denenmiştir. Osmanlı Devleti’nin de bir çok alanda savaşlarında bile düşmanın enerjisini başka yöne çevirmek, dikkat bozmak için doğaltaşlar kullanılmıştır. Bilinmesi gereken doğaltaşların artık hurafe gözüyle bakılmadığı tıppın da onayladığı bir çok etkisinin olduğudur. Önemli olan kişide hangi minarel eksikliği ile oluşan rahatsızlığının hangi taş ile destekleniyor olması doğru rakam ve gramajlarla kişiler üzerinde kullanılmasıdır..

Bioenerji ile Tedavi Ediyor

Nuran Işık; Kainattaki eczanemiz bize ihtiyacımız olan herşeyi içinde barındırır…

Doğada bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan doğal taşların içerisinde barındırdığı mineralleri Bioenerji yöntemi ile birlikte uygulanarak ilaçsız bedenin enerji boyutunda iyileşmesi vücuda ihtiyacı olan minerallerin uygulandığı şifa ilimidir…

Tedavi yöntemleri, enerji analizleri, cakra analizleri ve sonrasında doğal taşlar ile desteklemelerle hizmet etmekteyim.

Danışanlarının doğum tarihi ile burç, yükselen burç, sentez burç ve gölge burç ile cakra blokajlar ve rahatsızlıkalarda göz önüne alınarak doğaltaş tedavisi çalışmaları yapıyorum.

Taşlar hangi özelliklerinden dolayı şifa kaynağıdır?

Taşlar mineralleri yönünden şifa kaynağıdır. Migrenden, stresten nazar ve tiroit, kanser, romatizmaya kadar kullanılan alternatif tıptır.

Türkiye ve Avrupa’ya Şifalı Doğaltaş ile Tedavi Sağlıyor

Türkiye’nin her yerine ve Avrupa olmak üzere Hollanda, Almanya, Belçika Fransa, Rusya gibi bir çok ülke de yüzlerce danışmanlık ve doğaltaş tedavileri yaparak müşteri memnuniyeti kazandım.

Ünlü Doktorlar ve Sanatçılara Doğaltaş Çalışmaları

Türkiye’de ünlü doktorlara, sanatçılara ve siyaset insanlarına kendilerine uyumlanmış doğal taş çalışmaları yaptım.

Ayrıca Haliç üniversitesi onaylı eğitim sertifikalarım mevcut.

NURAN IŞIK KİMDİR?

Nuran ışık 1983, Karaman doğumlu. Sosyoloji mezunu. Felsefe öğretmeni. Gemoloji ilmi üzerinde çalışıyor. Bioenerji masteri, Yaşam koçu. Aynı zaman da Astroloji ile çalışmakta.

DOĞAŞTAŞ ÇALIŞMALARIM VE MÜŞTERİ MEMMUNİYETİ

İletişim ve Detaylı Bilgi İçin: +90 551 144 63 66

İnstagram: @nunstone

Kadın - 18:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.