17° Parçalı az bulutlu

Mustafa Yangöz; Seçim Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

AK Parti Karaman - 13 Mart 2019 15:49 A A
AK Parti Karaman İl Genel Meclis üyesi Adayı Mustafa Yangöz, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Karaman 3. Sıra İl Genel Meclisi Üyesi Adayı olan Mustafa YANGÖZ, 1980 Karaman doğumlu olup, ilk, orta ve lise tahsilini Karaman’da Yükseköğrenimini ise Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Karacasu Meslek Yüksek Okulu Pazarlama Bölümü’nde tamamlamıştır. 2000 yılında askerlik görevini yerine getirmiş ve 2004 yılındın itibaren Karaman İlimizde Hac ve Umre malzemeleri toptan ve perakende satışı üzerine esnaflık yapmaktadır.

2009 yılından itibaren AK Parti teşkilatının çeşitli kademelerinde görev alan Mustafa YANGÖZ son olarak Karaman Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı ve Teşkilat Birim Başkanlığı görevlerini yerine getirmiştir. 31 Mart 2019 yerel seçimleri için bu görevlerinden ayrılarak AK Parti Karaman İl Genel Meclisi Üyesi aday adaylığı başvurusunda bulunmuş ve Partisi tarafından Karaman İl Genel Meclisi 3.sıra adayı olarak gösterilmiştir. Karaman’da çeşitli STK’larda da görev alan Mustafa YANGÖZ evli ve 2 çocuk babasıdır.

AK Parti Karaman - 15:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.