17° Parçalı az bulutlu

Milletvekili Şeker ve Belediye Başkanı Çalışkan Okulları Ziyaret Etti

AK Parti Karaman - 20 Eylül 2018 08:46 A A
AK Parti Milletvekili Recep Şeker ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Okulları Ziyaret Etti.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er ve İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ile birlikte bugün (17 Eylül 2018) okulları ziyaret ederek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ve beraberindekiler ile birlikte bazı okulları ziyaret etti. İlk olarak Karaman Belediyesi tarafından Karamanoğlu Mehmetbey Mahallesine yaptırılan ve bu yıl hizmete giren 24 derslikli Anafartalar Orta Okulu’nu ziyaret eden heyet, okul binasında ve bahçesinde incelemelerde bulunarak sınıfları gezdi, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Okulun eksiklikleri ile Okul Müdürü Mustafa Uğuz’dan bilgi alan AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, sınıfların ihtiyacı olan akıllı tahtaların alınması için talimat verdi.

Daha sonra Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne geçen AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ve beraberindekiler, Okul Müdürü Mustafa Özer’den bilgi alarak öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti. Milletvekili Recep Şeker ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan burada yaptıkları konuşmada; yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, sorumlu, bilinçli, üretken ve çalışkan bir nesil yetiştirmek için yapılacak her türlü faaliyet ve projenin yanında olduklarını söyledi.

AK Parti Karaman - 08:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.