17° Parçalı az bulutlu

Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi

Karaman Belediyesi - 2 Ağustos 2019 08:54 A A
Karaman Belediyesi, kurban satışı ve kurban kesimi yapılacak yerleri belirledi. İki ayrı bölgede kurban satışı, sekiz ayrı bölgede ise kurban kesimi yapılacak.

Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte hazırlıklarını sürdüren Karaman Belediyesi kurban satış ve kesim yerlerini belirledi. Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tüm tedbirleri aldıklarını ve bayram süresince vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri için ekiplerin oluşturulduğunu söyledi. Başkan Kalaycı; iki ayrı bölgede satış yeri, sekiz ayrı bölgede ise kesim alanı tespit edildiğini ve bu yerlerde gerekli hazırlıkların yapıldığını söyledi. 

Kurban satışı yapılacak yerler
Mehmetbey Mahallesi 949. Sokak ile 899. Sokak arası. Üniversite Mahallesi Yeni Stadyum karşısı.
Kurban kesimi yapılacak yerler
Başakşehir Mahallesi 2. Toki Alışveriş Merkezi yanındaki otopark alanı. Elmaşehir Mahallesi 1. Toki Alışveriş Merkezi’nin yanı.Yunuskent Mahallesi İmam-ı Azam Camii yanında araba pazarı kurulan alan.Alişahane Mahallesi Perşembe Pazarı’ndaki balıkçıların olduğu yer.Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Pazartesi Pazarı’ndaki balıkçıların olduğu yer.Gevher Hatun Mahallesi 1812. sokakta yer alan Alışveriş Merkezinin yanı. Çeltek Mahallesi Kazalpa Meydanı. Urgan Mahallesi 2260 Sokak No:5 15 Temmuz Cami Avlusu.

Karaman Belediyesi - 08:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.