17° Parçalı az bulutlu

Karamanlı vatandaş kendisinin Mehdi olduğunu idda etti

Karaman - 15 Ocak 2019 09:23 A A

Karaman’da uzun yıllardır üçtekerlek diye tabir edilen motorlu araç ile nakliye işi yapan İbrahim Küçük sosyal medya hesabından yayınladığı video da kendisinin Hz. Mehdî (ra) olduğunu iddia etti.

Kırk dokuz yaşında olan İbrahim Küçük videoda şu şekilde konuştu; Peygamberimiz Hazreti Muhammet s.a.v efendimizin ahir zamanda benim soyumdan Mehdi isminde bir adam gelecek diye hadisi şerifleri vardır. Evel Allahın izni ile dedikleri adam Mehdi benim. Dedi. Küçük Hz. Mehdî (ra) olduğuna delilerini ise şu şekilde sıraladı. Evel Allahın izni ile Kuran-ı Kerimdir. Kuran-ı Kerimde Bakara suresi 124. Ayettir. Bu ayette Rabbimiz İbrahim aleyhisselamı İbrahim peygamberimizi söylemektedir. Bu ayette mehdi yede işaret vardır. Dedi.

PEYGAMBERİMİZİ BEŞ SEFER RÜYAMDA GÖRDÜM

Peygamber efendimizi beş sefer rüyasında gördüğünü aktaran Küçük, Peygamber Efendimizin Fiziki şeklinin Kendisine benzediğini iddia etti. 24 yıldır da ayda kendisinin yüzünü gördüğünü belirten İbrahim küçük, 14 yıldır kendisinin  Hz. Mehdî (ra) olduğunu bildiğini söyledi. İşte o video

Karaman - 09:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.