17° Parçalı az bulutlu

Karaman’da Polis Adaylarına Ücretsiz ‘PMYO’ Kursu

Karaman - 18 Temmuz 2018 14:10 A A
Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ücretsiz düzenlenecek Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) sınavları için ön başvurular başladı.

Karaman’da, Polis Mesleki Yüksek Okulu (PMYO) sınavına hazırlanan polis adayı gençlere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde ücretsiz eğitim verilecek.
Karaman’da polis adayı çok sayıda genç Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) fiziki yeterlilik sınavlarına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün açtığı ücretsiz spor özel yetenek kurslarında hazırlanıyor.
Kurslar, alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Bu kapsamda öğrencilere kurslarda, sınavlarda karşılaşacakları etaplar çalıştırılıyor.

Söz konusu parkurların birebir orandaki ölçülerin yer aldığı, diril ve koordinasyon çalışmaları ile kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR ELDEN TESLİM EDİLECEK

Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) sınavlarına ücretsiz özel yetenek spor kurslarında hazırlanmak isteyen kursiyerler, başvuruları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Birimine yapabilecek.

Detaylı bilgi ve müracaat için;
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Birimi:

Tel: 0 338 213 16 61 / Dahili:7720- 7721

Karaman - 14:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.