17° Parçalı az bulutlu

Karaman Milletvekili Eser’den 15 Temmuz Mesajı

AK Parti Karaman - 13 Temmuz 2018 12:57 A A
AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan ESER, 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi ile ilgili bir basın açıklamasında bulundu.

Eser’in yapmış olduğu açıklama; “15 Temmuz 2016 tarihinde vatan hainlerinin gerçekleştirmek istediği alçak darbe girişiminin ikinci seneyi devriyesinde; içimiz buruk, gözlerimiz yaşlı ve vicdanlarımız hala yaslıdır.

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutan’ımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla yola çıkan Kahraman Türk Milleti iradesine sahip çıkmak için; tanklar, helikopterler, uçaklar ve en ağır silahlarla eblehe misali masum vatandaşlarımıza saldıran, üniforma giymiş vatan hainlerine karşı, Mehmet Akif Ersoy’un kahramanlığımızın destanı İstiklal Marşı’mızdaki “Siper et gövdeni dursun bu hayasızca akın” dizilerindeki çağrıdan feyz alarak, bu hain darbe girişimi başta Ömer Halis DEMİR gibi yiğitlerimizin ve kahraman milletimizin eşsiz mücadelesi ile engellemiştir.

Tarihi destanlarla dolu necip milletimiz vatan hainlerine ve onların destekçilerine karşı 7’den 70’e hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır diyen ecdadın torunları olduğunu göstermiş ve geçmişi kahramanlıklarla dolu tarihine bir sayfa daha eklemiştir.

Küfrün askerlerine karşı mazlumların son kalesi bu Aziz Vatanın evlatları ve bu uğurda şehadet şerbetini içen, yüreği iman, sevdası bayrak olan tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarımıza sabırlar diler, Gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım. Emanetleri, emanetimizdir.”

AK Parti Karaman - 12:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.