17° Parçalı az bulutlu

Karabüber Parmak Kebap ve Yemek Salonu açıldı

Karaman - 25 Mayıs 2020 11:52 A A
Karaman’da 3 Kuşaktır devam eden lezzet, (Abdi) ”Abdurrahman Karabüber’in” işletmesini yaptığı Karabüber Parmak Kebap ve Yemek salonu hizmet vermeye başladı.

Karaman halkına yıllardır hizmet veren Karabüber Lokantaları daha geniş kitlelere ulaşabilmek için bir şubesini de Kirişçi mahallesi, Yunus Emre Camii arkasına açtı.

Karaman halkına hizmet etmekten son derece memnun olduğunu ifade eden işletme sahibi (Abdi) Abdurrahman Karabüber, müşterilerine en iyi hizmet sunmak için burayı açtığını, hijyen ve kalite yönünden vatandaşların Karabüber Kebap ve Yemek salonunu tercih etmelerinden memnunluk duyacaklarını, düğün ve özel günlerde toplu Yemek hizmetleri verdiklerini ifade etti.

”Kebap” Bizim işimiz, kalite prensibimiz” sloganı ile hizmet veren Karabüber Parmak Kebap ve Yemek Salonunda; Parmak Kebap, Kuşbaşı, Saç Kavurma, Tavuk Şiş, Ciğer Şiş, Sulu Kavurma, Mercimek Çorba, Tavuk Çorba, Tatlılar ve içecekler yer alıyor.

Karabüber Parmak Kebap ve Yemek salonuna sipariş vermek isteyen müşteriler ”ALO PAKET” 0555 031 1890 numaralardan ulaşabilirler.

Adres: Kirişçi Mah. 49. Sok. No: 2/C Yunus Emre Camii Arkası YHM market Karşısı. Merkez/KARAMAN – İletişim: 0555 031 1890

Karaman - 11:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.