17° Parçalı az bulutlu

Kanuni Sultan Süleyman Caddesi Asfaltlandı

Karaman Belediyesi - 8 Temmuz 2019 13:27 A A
Karaman Belediyesi, uzun yıllar kazma vurulmayan cadde ve yollarda asfaltlama çalışmalarını bir bir tamamlıyor. 

Belediye fen işleri ekipleri, şehrin ihmal edilmiş bölgelerinden olan Sakabaşı Mahallesi ve Siyahser Mahallesi’nin kesiştiği Kanuni Sultan Süleyman Caddesi’nde (Eski 880 Sokak) asfaltlama çalışmalarını tamamladı. 

Karaman’da daha önce hiç kazma vurulmamış sokak ve caddelere girilerek asfaltlama çalışmaları yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı; “Ekiplerimiz ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt serim çalışmalarını bir bir tamamlıyor. Asfalt serim çalışmalarını planlı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Kanuni Sultan Süleyman Caddesi şehri Beyazkent Mahallesi’ne bağlayan önemli bir caddemiz. Sık kullanılan bir cadde olmasına rağmen uzun yıllar kazma vurulmamış, unutulmuş bir caddemiz. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız yapılan bu çalışmalardan oldukça memnun. Göreve gelmeden önce vatandaş odaklı bir belediyecilik yapacağımızın sözünü vermiştik. Vatandaşlarımızın istek ve talepleri her zaman önceliğimizdir, olmaya da devam edecek.” dedi.

Yetkililer Kanuni Sultan Süleyman Caddesi’nde asfalt seriminin tamamlandığını, kısa süre içerisinde sinyalizasyon çalışmasının da tamamlanacağını bildirdi. 

Karaman Belediyesi - 13:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.