17° Parçalı az bulutlu

İyi Parti’den Esnaf Odaları Birliğine Ziyaret

Karaman - 25 Ocak 2019 16:35 A A
İYİ Parti Karaman İl Başkanı Kenan ARI, Belediye başkan adayı Zühtü Bahadır BAYRAÇ, İl Gençlik kolları Başkanı, İl Genel Meclisi adayları, Belediye meclisi adayları 25.01.2019 Cuma günü Saat:14.00’de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Birlik yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL, başkan vekili Cemal ÖZBAY, yönetim kurulu üyeleri Şuayip DİK, Fatih ELİTOK ile Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Selahaddin PEKOĞLU, Fırıncılar, lokantacılar ve Pastacılar odası başkanı Alaaddin DİVLELİ, Odalarımızın başkan vekilleri ile genel sekreterler katıldı.

Birlik başkanı Bayram UYSAL “ İYİ Parti yönetimi ve belediye başkan adayının bizleri ziyaretinden memnun olduk, yaklaşık 8.000 esnaf ve aileleri olarak, 31 mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinin sizlere, bizlere, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.” Diyerek esnaf ve sanatkarlarımızın ve Karamanımızın ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi.

İYİ Parti Belediye başkan adayı Z. Bahadır BAYRAÇ’da “Öncelikle ev sahipliğiniz için teşekkür ederim. Beni hepiniz tanıyorsunuz, ben de sizleri tanıyorum. Karamanlı ve Karaman sevdalısı olarak, Karaman’ın sorunlarını biliyoruz, güzel projelerle Karaman’ı layık olduğu yere taşıyacağız.”dedi.

Karaman - 16:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.