17° Parçalı az bulutlu

İl Genel Meclisi Başkanı Kapar, Haftaya Yoğun Başladı

Karaman - 15 Ocak 2019 15:00 A A

Haftanın ilk gününe İl Genel Meclisinde kendisini ziyaret eden Muhtar ve vatandaşları ağırlayıp, taleplerini dinledi.

Haftanın ilk gününe İl Genel Meclisinde kendisini ziyaret eden Muhtar ve vatandaşları ağırlayıp, taleplerini dinleyerek başlayan İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman AYDIN ve Mehmet YAKARŞİMŞEK ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden eski İl Genel Meclisi Başkanı Kerim DERELİ’ye ONGUN A.Ş.’de taziye ziyaretinde bulunan Başkan KAPAR ve meclis üyeleri ziyaretlerine PTT Baş Müdürü Faik GÖKSÜÇUKUR’u ziyaret ederek devam ettiler. PTT çalışmaları hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulundular.

Son olarak Türk Telekom Müdürü Mehmet OLCAR’ı ziyaret eden KAPAR ve beraberindekiler, 2019’da yatırım programına alınan İlimiz Ermenek İlçesi  Olukpınar Köyü, İlimiz Merkez İlçesine bağlı Aybastı-Paşabağı-Çavuşpınarı Köyleri, İlimiz Başyayla İlçesine bağlı Küçükkarapınar-Yörükpınarı-Üzümlü köylerimizdeki vatandaşlarımızın sorun ve taleplerinin giderileceği bilgisini aldıklarını belirterek, iletişim çağında yaşadığımız şu dönemde İlimiz ve Ülkemiz için yapılan ve yapılacak olan hizmetler için her zaman desteğe hazır olduklarının altını çizdiler ve ziyaretlerini sonlandırdılar.

Karaman - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.