17° Parçalı az bulutlu

Fırıncı Esnafı Belediye Başkanı Kalaycı’nın Ricasına Jestle Karşılık Verdi

Karaman Belediyesi - 5 Mayıs 2019 16:14 A A
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte kamuoyunda merak edilen pide fiyatı, Karaman Belediye ve Fırıncı Esnafının mutabakatı sonucunda bugün netlik kazandı.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği  Başkanlığı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ” Sayın  Fırıncılarımız Belediye Başkanımız Savaş KALAYCI’ YA jest yaparak Ramazan Ayında Pideye zam yapmamıştır.

300 gram ramazan pidesi 1.50 TL  olarak yine devam etmektedir. Sayın belediye başkanımıza yapılan jeste karşılık başkanımız da fırıncılarımıza jest yapmıştır. ongun büfelerinde satılmakta olan Konya’dan getirilen ekmeği keserek Karaman ekmek fabrikaların, Karamanlı fırıncılarımıza yönlendirmiştir.

Bu arada kampanyaya, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız;M. Gökhan ALKAN, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Bayram UYSAL, Fırıncılar Odası Başkanımız Alaaddin DİVLELİ ve Kent konseyi Başkanımız Ali KONUKSEVEN’DE destek vermiştir. Ongun A.Ş’nin yeni yönetim kurulu da bu uygulamaya sıcak bakarak mutabakat sağlanmıştır. Sonucun Karamanımıza ve Karaman halkına hayırlı olmasını diler. Ramazan Ayının bereket, huzur ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını temenni ederiz.

Karaman Belediyesi - 16:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.