17° Parçalı az bulutlu

Feyzullah Tunç’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Karaman - 9 Ocak 2020 15:28 A A
AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle yazılı mesaj yayımladı.

Başkan Tunç;Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, Ülkemizin ve yerelde şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.

  • Yaptıkları işin zorluğunun yanında sosyal sorumluluklarıda ağır olan, olayları haber yapmadan önce kendi vicdan eleğinden de geçirmek zorunda olan, Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder, Karaman’da ve Ülke genelinde görev yapan tüm basın çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, selam ve sevgilerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.
AK Parti Karaman - 15:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.