17° Parçalı az bulutlu

Basın Mensupları Truva Park’ta İftar Açtı

Karaman - 10 Mayıs 2019 13:43 A A
Karaman’da Truva Park’ın misafiri olan basın mensupları hep birlikte açık havada iftar açtı. Canlı müzük eşliğindeki iftarın ardından Truva Park Sosyal Tesislerini gezen gazeteciler at bindi, evcil hayvanlarla vakit geçirdi.

Karaman’da yenilenen yüzü ve ekibi ile Ereğli yolunda hizmet vermeye başlayan Truva Park Sosyal Tesisleri basın mensuplarını ağırladı. Açık hava ve kapalı restoranı, çocuk eğlence alanlar, mini hayvanat bahçesi ve At binme tesisi ile Karaman’ın gözde mekânlarından olan Truva Park Karaman’da ilkleri yaşatmaya başladı. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan ve özel ekibi ile çocuklara unutulmaz anlar yaşatan Truva Park’ın binicilik antrenörü Aruz Kırıt ailelerin yemek yerken veya serpme kahvaltılarını yaparken çocukların ise gönüllerince eğlendiğini belirtti.

Palyaço eşliğinde yüz boyaması yapan çocuklar bakıcılar eşliğinde çocuk oyun alanlarında gönüllerince eğleniyorlar. Çocuklar televizyonlarda gördüklerinin haricinde burada minik dostları ile vakit geçirip, hayvan sevgilerini pekiştiriyorlar. Midilli atları ile o kadar güzel bağlar kuruyorlar ki buradan gitmek istemiyorlar. Aileler gönül rahatlığı ile yemeklerini yerken, özel bakıcılar çocuklar ile bire bir ilgileniyorlar. Ben bugün bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Basın mensupları tesisleri gezerek evcil hayvanlarla vakit geçirdi ve At binerek günün stresini attı.

Karaman - 13:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.