17° Parçalı az bulutlu

AK Parti Hız Kesmeden Devam Ediyor

AK Parti Karaman - 4 Şubat 2019 16:14 A A
Karaman AK Parti İl Teşkilatı tüm parti teşkilatlarıyla birlikte bütün Türkiye’de aynı anda başlatılan yerel seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. 

Konuya ilişkin bir açıklama yapan İl Başkanı Mehmet ER; Kampanyanın ilk adımı olan aday belirleme sürecini muhteşem bir tanıtım programıyla taçlandırarak ilk aşamayı en güzel biçimde tamamlamış olduk. Sonrasında bütün teşkilat mensuplarımızla ve başkan adaylarımızla birlikte ilk günkü heyecanla sahadaydık. 31 Ocak 2019 günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilen “Yerel Yönetimler Manifesto”muzun ilanıyla birlikte kampanyamızın diğer adımını gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Bugün itibari ile Seçim Koordinasyon Merkezlerimizi (SKM) kurarak seçim gününe kadar geceli gündüzlü çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

Karaman belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin ise; Rabb’imin rızası, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve Karamanlı hemşehrilerimin teveccühleri ile başlayan adaylık sürecimiz hamdolsun dolu dolu geçmekte. Hayırlı bir niyet üzere başladığımız bu kutlu yolculuğun zaferle neticeleneceğinden hiç şüphem yok. İlk günden itibaren Karaman halkınca şahsıma gösterilen ilgi ve alakayı burada zikredeceğim birkaç cümle ile ifade etmem çok zor. Ama gelinen noktada gördüğüm bir tek şey var o da bütün hemşehrilerimiz bize inanmışlar ve sonuna kadar da güvenmekteler. Onların güvenlerine layık olabilmek için dur durak bilmeksizin çalışıyoruz derken bugüne dek yaptıkları çalışmaları ve gelecek planları için şu sözleri sarf etti.

​Başta vatandaşlarımız olmak üzere, hangi görüşten olursa olsun geçmiş dönemlerde şehrimize emek vermiş siyaset adamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, resmi ve özel kurumlarımızla, odalarımızla, esnaf ve sanatkârlarımızla iç içe olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Her biriyle gerçekleştirmiş olduğumuz istişareler ve görüş alış verişlerimiz neticesinde plan ve projelerimize yön vermiş olduk. Hiç kimseyi ayırt etmeksizin bütün gönül sahiplerini elimizden geldiğince dinledik ve fikirlerine değer verdik. İnşallah bugün itibari ile startını vereceğimiz Seçim Koordinasyon Merkezlerimizle (SKM) birlikte bundan sonraki süreci de halkımızın arasında geçireceğiz. Bütün Parti teşkilatımızla birlikte mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak hemşehrilerimizin evlerine ve gönüllerine misafir olacağız, dedi.

AK Parti Karaman - 16:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.