17° Parçalı az bulutlu

Abdulkadir Karaduman Karaman’a geliyor

Karaman - 27 Haziran 2022 09:31 A A

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Karaman’a Geliyor.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Saadet Partisi Karaman il Teşkilatı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’na konuşmacı olarak katılacak.

Saadet Partisi olarak İl ve İlçe yönetim toplantılarının bütün illerde düzenli olarak yapılması çok yerleşmiş bir teamüldür. Türkiye genelinde tüm il ve ilçe teşkilatları seçim dönemi olsun veya olmasın fark etmeksizin Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da dâhil olmak üzere haftada bir düzenli olarak toplanır.

Güncel siyasi konuları müzakere eder ve faaliyetlerini planlar, denetimini sağlar. Ayrıca Saadet Partisi olarak her ay il ve ilçe divan toplantıları Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının da katılımıyla düzenli olarak yapmaktayız. Bazı il divan toplantılarımızı ise üyelerimize ve dışa açık olarak “Genişletilmiş İl Divan Toplantısı” olarak yapmaktayız. Bu ay yapacağımız il divan toplantımızı 25 Haziran 2022 Cumartesi akşamı saat 21:00’da belediye iş hanı Teras kattaki yeni il binamızda Saadet Partisi Konya Milletvekilimiz Sn. Abdülkadir Karaduman beyin katılımlarıyla gerçekleştireceğiz.

Milletvekilimiz güncel siyasi konulara, meclisteki çalışmalarına ilişkin katılımcılara bilgi verecektir.

Sn. Milletvekilimiz aynı zamanda Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı olduğu için Gençlik Kollarının çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirecektir. Bizlerde Karaman teşkilatı olarak yürüttüğümüz teşkilat çalışmaları ve faaliyetlerimiz hakkında, Karaman’ımızın ve yöremizin sorunları hakkında Sn. Milletvekilimize bilgi paylaşımı yapacağız.

Tüm halkımızı ve Gönültaşlarımızın Genişletilmiş İl Divan Toplantımıza bekliyoruz.

Karaman - 09:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.