17° Parçalı az bulutlu

Sıkmadık El Çalmadık Kapı Bırakmadı

Karaman - 15 Mart 2019 16:08 A A
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile  Esnaflarmızı ziyaret etti, vatandaşlarımızla sohbet etti. 

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, ve parti yöneticileri ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Karaman’da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege yaptığı konuşmada “Vatandaşlarımızla kucaklaşıp onların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini dile getiriyor. Karaman’ı düzenli ve standartlara uygun engelsiz kaldırımlar yapılacak, kent girişleri düzenlenip kent estetiği sağlanacak, Karaman Halkı sportif faaliyetler le buluşturacağız. Kadınlarımıza meslek edindirilmesi el emeklerini sunabilecekleri merkezler açılacak. İhtiyaç sahiplerinin yanında olarak ihtiyaçlarının giderilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Emeklilerimizin,engelli vatandaşlarımızın , kadınlarımızın ve gençlerimizin sosyal aktivitelere katılımlarının sağlanması için kaliteli alanlar oluşturacağız.  Kimsesizler kimsesi olup barınma hizmetleri sağlayacağı”dedi.

YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Hoşgörülü ve Saygılı  ,Hakça Paylaşan , Hesap Veren, Şeffaf Yönetilen, Yoksulluğu Yenen, Üreten, İstihdam Yaratan, Yenilikçi, Ulaşım ve Altyapı Sorunları Çözülmüş, Nefes Alan, Sosyal Adaletin Sağlandığı, Kültür ve Sanatı Geliştiren, Doğa Dostu, Mutlu ve Gülümseyen bir KARAMAN.
Martın sonu bahar..
Karaman Emin Ellerde..

Karaman - 16:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.