17° Parçalı az bulutlu

Mahmut Sami Şahin Oyunu Bakın Nerede Kullanacak!

AK Parti Karaman - 28 Mart 2019 09:57 A A
AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin ve Ailesinin oy kullanacağı okul belli oldu.

Karaman‘da yerel seçimleri tam gaz hızla devam ederken, adayların oy kullanacağı yerler belli olmaya başladı. AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, eşi ve çocuklarıyla birlikte oy kullanacağı okul belli oldu. Edindiğimiz bilgiye göre Başkan Adayı Şahin’in babasının yıllarca hademilik yaptığı, ayrıca kendisininde 4 yıl boyunca simit sattığı okul olan İstiklal Ortaokulunda 1006 Numaralı sandıkta oy kullanacağını öğrendik. 

Konuyla alakalı olarak Mahmut Sami Şahin yaptığı açıklamada;”İlk okulum, eğitim hayatıma başlangıcım, güzel anılarıma tanık olan Karaman İstiklal Ortaokulu’nda oyumu kullanacak olmam bana ayrı bir heyecan ve mutluluk katıyor.  Bazen önünden geçerken bahçesine bakarım. Ne güzel anılar biriktirmişiz. Simit satardım, okul vakti yaklaşınca da simit tezgahımı esnaflara emanet ederdim. Sonra koştur koştur okula giderdim. Ders aralarında top koştururdum. Ama derslerime çalışmayı da hiç ihmal etmezdim. O zamanın İstiklal İlkokulu, şimdinin ortaokulu olan okulumuz, sadece okul değil aynı zamanda ailem için ekmek kapısı da oldu.

Babam da bu okulda hizmetli olarak görev yaptı. Bu okulun bende yeri çok farklıdır.  Okulumda ve bu şehirde öğrendim tevazuyu, gayreti, paylaşmayı, gönül dilini konuşmayı. Mayamızda, özümüzde taşıyoruz biz Karaman’ı. Sadece dilimizde değil gönlümüzde de yaşıyoruz biz bu şehri. Bunun içindir heyecanımız, enerjimiz. Karaman’a, şehrime teşekkür borçluyum.

Hizmetlerimizle, çabamızla ve beraberliğimizle şehrimizi şahlandıracağız. Beraber bu şehrin geleceğine sahip çıkacağız.  Bizim gayretmiz, şehrin sahibi olmak için, efendisi olmak için değil. Bizim gayretimiz, bizim gayemiz bu şehrin güzel insanına hizmetkar olmaktır. Şehrimizi güzel bir geleceğe taşıyacağız. Kazanan, güzelleşen, büyüyen, güçlenen Karaman olacak.”Dedi.

AK Parti Karaman - 09:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.