Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
Açık
  • EURO

    6.58

  • DOLAR

    5.69

YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, sezgilerinizin güçlenmesini ve güçlenen bu sezgilerin başkalarına rehberlik amaçlı kullanılması anlamına gelebilir. Maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi dünyanın tatlı huzur duygusunu yaşamaya davet edebilir. Kişi bu enerjinin etkisi altındayken gördüklerinden ziyade görmek istediği şekilde bir dünyada yaşamayı arzulayabilir. Tabii ki bu durum eğer sakıncalı bir yola sapmasına neden olacaksa dikkatli olmakta fayda vardır.

Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini düşünüyoruz. Güven içinde olabilmemiz için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

Saat 21:01 Oğlak burcunda ilkdördün, özel ve ailevi ilişkilerde sıkıştırıcıdır. Bir yandan size karşı olan ve mesafeli davranan eş-partner ile olan sorunlarınızla uğraşmanız gerekiyor diğer yandan evinizdeki huzuru sağlamak için nazik olmaya çalışmanız lazım. Ay-Oğlak burcunda olduğuna göre belli ki bu problemler eskiden beri var. Siz hassasiyet içinde bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz ancak bu durum ona, baskı kuruyormuşsunuz gibi geliyor. İş ortaklığı konularında da buna benzer durumlar söz konusu. İş hayatı baskın bir şekilde ağırlığını hissettirmekte. Bu çelişkiler arasında bunalmamak için mecburen sakin olmamızda yarar görüyorum.

Not: 15-21 Ekim haftalık yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/15-21-ekim-haftalik-burc-yorumlari-1224739-mykadin

Gözlerinize sağlık olsun. Sevgiler her dem başımızın üstünde var olsun.

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı