Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
-4° Açık
  • EURO

    6.07

  • DOLAR

    5.34

YAY BURCU YORUMLARI

Sevgili Yaylar saat 12:31 Mars-Uranüs olumlu görünüm etkisinde, fikirlerimizi kolayca ifade edebiliriz. Aşk hayatımızı canlandıran, bize hız ve sıra dışılık kazandıran bu enerji, sizler için biçilmiş kaftandır.

Saat 17:53 itibariyle Kova burcunda oluşan ilkdördün, bilgilenmek, konuşarak, paylaşarak, yazarak kendinizi ifade etmek, görüşlerinizi, duygularınızı başka insanlara ifade etmek, yakın çevrenizdeki insanlarla kaynaşmak, yeni dostluklar kurmak isteğiniz yüksektir. Medya, gazete, tv, ticaret, satış, pazarlama, mistik faaliyetlerde ilkdördün etkilidir. Çok sıkı çalışmanız özgüveninizi ayakta tutmanız lazım. Geçen hafta başladığınız işleri gözden geçirmelisiniz. Şimdi sizlere soruyorum. Kendinizi dış dünyada özgür bir şekilde ve başarılı işlerde bulunarak göstermek mi istersiniz yoksa öyle kendinizi bırakıp dağılmak mı? Bu sorunun cevabına göre hazırlıklarınızı yapınız ve çevrenize olan sorumluluklarınızı unutmayınız.

Saat 22:05 Ay-Venüs olumlu görünümü, sizi rahatlatıcı bir görünümdür. Sosyalleştirir, canlandırır ve en azından şöyle bir toparlanmanızı sağlar. İlişkilerde de işinize yarar.

El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu