Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
-4° Açık
  • EURO

    6.07

  • DOLAR

    5.34

OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat 12:31 Mars-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi özgür biçimde ifade edebilmeniz yönünde destekleyicidir. Değişime açık olunuz. Çünkü yeni gelişmeler, standart düşünmenin, eskiye bağlı kalmanın gereksiz olduğunu söylüyor. Kendine güven ve kendine inan, önünde açılan yolun sana getireceği değişimlere hazırlan diyor.

Saat 17:53 Kova-Akrep burçları arasındaki ilkdördün, maddi ve manevi değerlerinizi koruma, yeteneklerinizi hayata geçirme, ekmeğinizi kazanma, zihinsel ve duygusal anlamada güvence sağlama, yatırımlarda bulunma, hayatınızı garanti altına alma arzunuzu yükselticidir. Bu konularda başarılı olmak, girişimlerde bulunarak kazanç sağlamak için her şeyden önce yapmanız gereken, gerçekçi düşünmek, sosyal ilişkilerinize önem vererek çemberinizi genişletmek, maddi konulardaki sorunlarınız için hatalarınızla, eksiklerinizle yüzleşmek lazımdır. Bunlar yapılmadan, sosyal hayattaki hedeflerinizi gerçekleştirmeniz, toplumsal alanda liderliğinizi ispat etmeniz ve kitlelere ulaşmanız mümkün değildir. Bugün geçtiğimiz haftalarda başlattığınız işlerinizi tekrar gözden geçiriniz. Neler eksik nelerin tamamlanması gerekiyor tespit ediniz. Toplumsal trendleri iyi takip ederek, kitlelere ulaşmaya çalışınız. Şu soruyu cevaplamaya çalışınız. Kazandığınız üç beş kuruşu yeterli mi görüyorsunuz yoksa daha çok kazanmak için dış dünyaya açılmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız o zaman etrafınızdaki dünya ile temasınızı asla kesmeyiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaya özen gösteriniz.

Saat 22:05 Ay-Venüs olumlu görünümü duyarlı, nazik bir şekilde bize yanaşılması ve duygularımıza saygı gösterilmesi arzumuzun işaretçisi.

El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu