Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
Açık
  • EURO

    6.58

  • DOLAR

    5.69

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, bir yandan ciddi şekilde ilişkinizi, mali durumunuzu, diğer yandan iş hayatınızla ilgili konuları şöyle bir gözden geçirebilirsiniz. Ancak her iki konuda da, ne karamsar olalım ne de gerçekleri göz ardı edelim. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız bu konuda eksikleriniz var mı, bu yola çıktığınızda engellerle karşılaşsanız bile hiç etkilenmeden ilerlemeye devam edebilir misiniz? Bu soruyu kendinize mutlaka sorun. Boş ümitlerin, düşlerin peşinden koşmamanız gerektiğini söylüyor.

Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, kendinizle yüzleşmeniz anlamında etkilidir. Kişi bu etki altında bazen kendini dış dünyadan uzaklaştırır bazen de sanki her şey yolundaymış gibi davranabilir. Hayatın doğal süreçleri içinde yaşadığı olayları kuşkuyla inceler. Böyle hissettiğinizde kendinizden asla uzaklaşmayınız. Çünkü siz, pes etmeyecek kadar akıllı ve bir çıkış yolu bulacak kadar mantıklı kişilersiniz.

Saat 21:01 Oğlak burcunda ilkdördün, mali konularda bir hayli önem taşıyor. Kimimiz krediyle bir ev alıp, geleceğimizi garanti altına almak isterken bazılarımız kredi borcu yüzünden zor durumda. Bir kısmımız yanlış yatırım, gereksiz harcama veya başka sebeple para bulma derdine düşmüşüz. Kimimiz eş, dost, evlat, kardeş uğruna çile çekiyoruz. Sağlığının düzelmesi için maddi açıdan paraya ihtiyaç duyan kim bilir kaç kişi var. Bütün bunlar hayatın gerçekleri dostlarım.Ancak şu var ki hakikaten çoğu zaman huzurumuz, hayatın lezzetli yanlarının tadına varmamız, yaşantımıza yeni bir yön çizmemiz, çocuklarımıza yardımcı olmamız hatta bir evlat sahibi olmamız dahi eninde sonunda gelip paraya dayanıyor. İşte bugün güvenlik ihtiyacımız son derece önemli. Bir yandan bu konularla başa çıkmaya çalışırken diğer taraftan hayatın güzellikleri bizi kendine çekecek. Bu çekiştirme arasında biraz sıkılabiliriz. Bir şekilde çaresini bulacağız elbet. Ancak sakin olmamızda yarar var.

Not: 15-21 Ekim haftalık yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/15-21-ekim-haftalik-burc-yorumlari-1224739-mykadin

Gözlerinize sağlık olsun. Sevgiler her dem başımızın üstünde var olsun.

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı