Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
Açık
  • EURO

    6.58

  • DOLAR

    5.69

BOĞA BURCU YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, huzur verici olan duygulara, düşüncelere işarettir. Hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz.

Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 21:01 Oğlak burcunda ilkdördün, duygularımız ile isteklerimiz arasındaki gerilimin işaretçisidir ve baskı yaratır. Siz yaşamınızı düzene sokmak ve önünüzü görmek istersiniz. Bazılarımız eğitim hayatında mücadele verir ve ileride iyi bir meslek sahibi olmak için çabalar. Kimileri maddi ve manevi sıkıntıları sona ersin diye çalışır. Ekmeğini ister yurtdışında ister başka bir şehirde aramak için çabalar. Bir kısmımız yıllardır yurtdışında, artık anayurduna dönüp sevdiklerine kavuşmak ister. Kimi mecburi bir görev dolayısıyla ailesinden uzaktadır, sevdiklerini özler. Bütün bunların gelip dayandığı nokta, iş güç sahibi olmak, doyumlu bir yaşam sürmektir. Tabii ki kolay değildir. İş ortamı acımasızdır. Bazen haksızlıklar üstümüze gelir. Doğru düzgün çalışamayız. Kimi zaman hiç ummadığımız bir sağlık problemi nedeniyle hayatımızı istediğimiz gibi yaşayamayız. İş ortağımız veya ortaklarımızla anlaşamayız. Yıllarca çabaladığımız halde ikinci sınıf bir rolün içinde hapsolur kalırız. Kimi zaman zorunluluklar nedeniyle susup sabrederiz. Bazen ne kadar kaçsak da yakalanırız. İşte bugün, bir yandan iş hayatındaki belirsizlikler, geçmiş sıkıntılarla mücadele ederken diğer yandan kendimizi ortaya koymaya çalışırken yorulacağız. Sakin olmak durumundayız.

Not: 15-21 Ekim haftalık yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/15-21-ekim-haftalik-burc-yorumlari-1224739-mykadin

Gözlerinize sağlık olsun. Sevgiler her dem başımızın üstünde var olsun.

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı