Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
-3° Kapalı
  • EURO

    6.07

  • DOLAR

    5.34

ASLAN BURCU YORUMLARI

Sevgili Aslanlar saat 12:31 Mars-Uranüs olumlu görünümü, bireysel özgürlüğün, ilişkimizdeki sınırını belirlememizde bize yardımcı oluyor. -Ben böyleyim, -Sen şöylesin, tamam ancak -Biz nasıl olmalıyız sorusuna cevap bulmanız çok önemli. Aranızdaki farklılıklara saygı duyarken, ilişkinizi de korumalısınız. Yeni bir pencereden hayata bakmayı bilmelisiniz.

Saat 17:53 itibariyle Kova burcundaki ilkdördün, ilişkiniz, partneriniz, evliliğiniz, yasal davalarınız, sözleşmeleriniz, iş ortaklığınız konularında özgür kararlar almak, hayatınızı kendi bildiğiniz şekilde sürdürmek istersiniz. Gerçekten arzuladığınız şekilde bir ilişki yaşıyor muyum veya ne kadar mutluyum sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Burada önemli olan yaşadığınız beraberliğin kalitesi ve sizin kendinizi güvende hissetmenizdir. Eğer yaşadığınız ilişki ile iç dünyanızdaki güvence arzunuz birbiriyle çelişiyorsa, beraberliğiniz nedeniyle kendinizi huzurlu hissetmiyorsanız, yaşadığınız ilişki büyükleriniz tarafından kabullenilmiyorsa, ilişkinizden memnunsunuz ancak şartlarınız gereği bir yuva kurmanız zor ise, gün boyu gerilim yaşamanız mümkündür. Bu durumda her şeyi bir kez daha gözden geçirerek kendiniz için en doğru kararı vermeye çalışabilirsiniz. Hatta bu karar için bir müddet evinizden uzak durmak, kimseyle bir şey paylaşmadan kendi dünyanıza çekilmek arzunuz yoğunlaşabilir.

Saat 22:05 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkinizi daha farklı bir pencereden ele alarak, yeniliklerde bulunarak güçlendirebilirsiniz. Bu bir kavuşmanın veya iletişimde bulunmanın işaretçisi olabilir. En azından birbirinize yönelmenizi sağlayıcıdır. Estetik duyguları öne çıkarır, paylaşımı güçlendirir.

El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu