Ana Sayfa - Karaman Haber - Karaman'ın haber sitesi.
-4° Açık
  • EURO

    6.07

  • DOLAR

    5.34

AKREP BURCU YORUMLARI

Sevgili Akrepler saat 12:31 Mars-Uranüs olumlu görünümü hem sağlığınızı hem de iş hayatınızı, zorunluluklarınızı gözden geçirmenizi sağlıyor. Gelin bugün, tüm kuvvetimizle başarılı olmaya odaklanalım. Böylece gereksiz yüklerin altına girmeyelim dostlarım.

Saat 17:53 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşan ilkdördün, fiziksel ve duygusal anlamda kendinizi güvende hissetmek ruhunuzun derinliklerindeki korkulardan emin olmak arzunuz ön plandadır. Kendinizle barışık yaşamak, aileniz ve değer verdiğiniz kişilerin mutlu olduklarını bilmek, yarınlarınızı huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda kurmak ve yaşatmak arzusuyla dolusunuz. Bütün bunların gerçekleşmesi için hem yaşadığınız ülkenin refah düzeyinin iyi olması hem de sizin geleceğinizin garanti altında olması en önemli şarttır. Eğer bütün bunlardan yoksun bir yaşam sürüyorsanız biraz sıkılabilirsiniz. Kova burcundaki İlkdördün zamanlarında, şu soruyu kendinize sormanız faydalı olabilir. Kendi hayatım, isteklerim ve ihtiyaçlarım mı önemli, yoksa ailemin, toplumun benden beklentileri mi? buna gerçekten dürüstlükle cevap verirseniz, doğru bir hedef belirlemiş olursunuz.

Saat 22:05 Ay-Venüs olumlu görünümü, hiç kimsenin hayatına, ilişkisine benzemeyen çok farklı bir yaşamı ve aşkı özlediğimizin göstergesi. Renkler, sesler, huzur ve dinginlik bizi rahatlatabilir.

El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu